Parafia Ostrorog

Proboszcz Parafii ks. Krystian Sobczak. Proboszczowie i księża na przetrzeni lat. Księża pochodzący z naszej parafii. Sakrament pokuty i pojednania. Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób twórcą siebie samego . . Jan Paweł II Karol Wojtyła. Od 1504.2017r. do 22.04.2018r. KOŚCIÓŁ PARAFIALNY POD WEZWANIEM. WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W OSTROROGU. Designed by Elegant WordPress Themes.

OVERVIEW

The web page parafia-ostrorog.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views).

PARAFIA-OSTROROG.PL TRAFFIC

The web page parafia-ostrorog.pl is seeing varying amounts of traffic through the year.
Traffic for parafia-ostrorog.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-ostrorog.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-ostrorog.pl

WHAT DOES PARAFIA-OSTROROG.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-ostrorog.pl Mobile Screenshot of parafia-ostrorog.pl Tablet Screenshot of parafia-ostrorog.pl

PARAFIA-OSTROROG.PL SERVER

Our parsers revealed that a single page on parafia-ostrorog.pl took four thousand seven hundred and fifty milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
46.29.20.195

Parafia Ostrorog

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Proboszczowie i księża na przetrzeni lat." We saw that the web site also said " Księża pochodzący z naszej parafii." It also said " Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób twórcą siebie samego . Jan Paweł II Karol Wojtyła. WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W OSTROROGU. Designed by Elegant WordPress Themes."

SEEK SIMILAR BUSINESSES

Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP w Ostrowach Tuszowskich

Serdecznie witamy na stronie naszej parafii! W Diecezji Rzeszowskiej, na terenie prastarej Puszczy Sandomierskiej, leży wieś Ostrowy Tuszowskie. Tutaj znajduje się sanktuarium Madonny z Puszczy, jedno z 17 sanktuariów maryjnych Diecezji Rzeszowskiej. Jest ono również jedynym centrum kultu Matki Zbawiciela na terenie obecnego powiatu kolbuszowskiego. NMP odbiera w nim cześć jako Patronka Leśników. Ponadto Ostrowy są siedzibą jednej z najstarszych parafii Kolbuszowszczyzny. Prośby i podziękowania do MB.

Parafia Otyń

Skomentuj Ekstremalna Droga Krzyżowa 2018. Jedna z wielu tras prowadziła z parafii Miłosierdzia Bożego. Skomentuj Ekstremalna Droga Krzyżowa 2018.

Witamy! - Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Pelplinie

I w kościele Bożego Ciała o godz. 00 i w kościele Bożego Ciała o godz. Od poniedziałku do piątku,. Plac Mariacki 2, 83-130 Pelplin.

Przerwa Techniczna

Jeżeli przekierowanie nie nastąpiło proszę kliknąć w poniższy link.

Parafia Poczesna Rzymsko-katolicka Parafia Å?w. Jana Chrzciciela w Poczesnej

Parafia Poczesna Rzymsko-katolicka Parafia Å? W Jana Chrzciciela w Poczesnej. Home,page-template,page-template-full width,page-template-full width-php,page,page-id-14869,ajax fade,page not loaded, qode-title-hidden,side area uncovered from content,qode-child-theme-ver-1. Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi.